Par zīmolu

Liene Zeiliša

Zīmols Liene Zeiliša ir plaši pazīstams visā Latvijā jau 5 gadus. Zīmola radītaja, Liene, lutina savas klientes ar dabīgās ādas rotas un aksesuāriem, kas ir ar rokām darināts meistardarbs. Ikkatra rota, ikviena detaļa tajā. Kvalitāte, elegance un rotu ilgmūžība – tas ir par zīmolu Liene Zeiliša.

par zimolu liene zeilisa
kaklarota ar lapam un puskiem peleka

Apskatīt kolekcijas

liene zeilisa zimols
Lienes stāsts

“Lai gan šobrīd jau daudzus gadus dzīvoju un strādāju Rīgā, tomēr patiesībā esmu kurzemniece – uzaugu gleznainajā Kuldīgā un vēlāk dzīvoju Liepājā, mācoties Liepājas Lietišķajā mākslas vidusskolā (ādas nodaļā). Savas iegūtās zināšanas protu pielietot ar dziļu izpratni, izstrādājot katrai rotai piemērotāko tehniku.”

Vienmēr esmu strādājusi ar ādu, un vienā brīdī sapratu, ka savu hobiju vēlos nopietni attīstīt kā zīmolu, radot pati savas rotas un aksesuārus no Itālijā ražotām ādām. Viss, ko radu, ir individuāls roku darbs.

Ādas materiāli no Itālijas

“Jau no pirmsākumiem lieliski izjūtu visas ādas kvalitātes un protu pielietot tās viselegantākajās kombinācijās. Āda ir pateicīgs materiāls dizaina ideju īstenošanai, lai radītu dažāda stila rotas un aksesuārus. Tā ir iecienīta jau kopš seniem laikiem, un nekad neiziet no modes.”

Vīzija par savu zīmolu

“Orientēšanās jaunākajās modes tendencēs palīdz man darināt neatkārtojamas un gaumīgas rotas, apvienojot vairākus dizaina elementus vai izmantojot aktuālos krāsu toņus.”

Kur vēl apskatīt zīmola darinājumus?

Zīmola Liene Zeiliša darinājumjus var apskatīt, pielaikot un iegādāties plašāk pazīstamajos Latviešu dizaineru veikalos, kas nes daudzu citu zināmāko zīmolu stāstus pasaulē.

Sazinies ar Lieni

Iepazīsti zīmolu tā produktos

Dodies uz online veikalu un atrodi savu